Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Prečo výhradne my

Kompletný servis, dosiahnutie najvyššej možnej predajnej ceny a skrátenie doby predaja nehnuteľnosti. To je dôvod prečo zvoliť výhradnú spoluprácu s AURUM.

Zmluva je uzatváraná na dobu určitú (3 - 6 mesiacov s automatickým obnovením zmluvy). Po túto dobu vás zastupuje iba jedna realitná kancelária, ktorá sa stará o celý priebeh obchodu.

Čo prináša výhradná spolupráca s AURUM?

1. Väčšia dôveryhodnosť ponuky vašej nehnuteľnosti
Ponuka je prezentovaná len jedným maklérom a jednou cenou. To v očiach kupujúcich pôsobí dôveryhodnejšie, a prirodzene reagujú kladnejšie, ako na nehnuteľnosti, ktoré ponúka viacero realitných kancelárii, v najhoršom prípade aj za rozličnú cenu.

2. Komunikácia iba s jedným maklérom
Prirodzene vzniká dôvernejší a priateľskejší vzťah medzi maklérom a predávajúcim, čo má pozitívny dopad na celý priebeh predaja v porovnaní so situáciou keď predávajúci ani nevie kto každý jeho nehnuteľnosť predáva

3. Maximálne nasadenie vášho makléra
Venuje vám viac času i vynaložených prostriedkov, čo prispeje k rýchlejšiemu predaju vašej nehnuteľnosti

4. Pravidelné informácie od vášho makléra
Informuje vás o všetkých svojich aktivitách a navrhuje prípadné ďalšie kroky vedúce k predaju Vašej nehnuteľnosti

5. Žiadny tlak na bezdôvodné znižovanie ceny pod zámienkou potenciálneho kupca
Výhradná spolupráca nenúti makléra k rivalite s ostatnými realitnými kanceláriami​​​​

6. Rýchlejší predaj Vašej nehnuteľnosti aj vďaka možnej spolupráci maklérov
Na rozdiel od nevýhradnej spolupráce sú makléri motivovaní sa o svoju províziu deliť

7. Dohodnutie najvyššej možnej predajnej ceny
Maklér má silnejšiu pozíciu pri vyjednávaní, čo v konečnom dôsledku má za následok dosiahnutie vyššej predajnej ceny pre predávajúceho

8. Spoznáte skúseného a profesionálneho makléra
Skúsení makléri, ktorí sú na trhu roky, uzatvárajú prevažne len výhradné zmluvy o spolupráci

R E L A X U J T E

... o všetko sa postaráme

VIP STAROSTLIVOSŤ

Nemusíte sa o nič starať, a môžete sa na plno venovať svojej práci, podnikaniu, či rodine. Všetko nechajte na nás, v procese predaja zabezpečíme všetko od A po Z. Výnimočná starostlivosť premieňa tvrdú obchodnú realitu na príjemný zážitok. Realizujte predaj vašej nehnuteľnosti bezpečne a bez stresov s nami.

TOP BEZPEČNOSŤ

Náš právny team s dlhoročnými skúsenosťami je garanciou bezpečného priebehu transakcie. Dôkladné posúdenie právnych a vecných rizík je garanciou úspešného priebehu obchodu a vášho pokojného spánku. Máme bohaté skúsenosti s riešením aj veľmi zložitých transakcií a nič nás „len tak“ neprekvapí.

STRATÉGIA PREDAJA

Profesionálne nafotenie, silný marketing, video obhliadky, homestaging, 3D virtuálne obhliadky, profesionálny právny servis, a architektonické 2D vizualizácie sú vďaka našej filozofii 5* ALL INCUSIVE servisu samozrejmosťou. Naše služby odlíšia vašu nehnuteľnosť od nehnuteľností priemerných realitných kancelárii a zvýšia jej cenu. Inzerujeme na všetkých dostupných realitných portáloch na Slovensku. Navyše predaj podporený silným marketingom na sociálnych sieťach zabezpečí, že sa o vašej nehnuteľnosti dozvedia všetci. 

GARANCIA KVALITY

AURUM je riadny člen Realitnej únie Slovenskej republiky. Realitná únia SR je aktuálne najväčším združením realitných kancelárií na Slovensku, ktoré na realitnom trhu poskytuje klientom realitné služby na vysokej odbornej úrovni. Nad dodržiavaním korektnosti a najvyššej kvality poskytovaných služieb dohliada disciplinárna komisia únie. Ako súčasť Realitnej únie SR sa riadime realitným kódexom, ktorý každého člena zaväzuje pri výkone svojej činnosti konať čestne, v súlade s dobrými mravmi a poctivým obchodným stykom.

Chcete PREDAŤ/PRENAJAŤ nehnuteľnosť?

Kontaktujte nás, a my sa Vám ozveme.