Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Odkúpenie nehnuteľnosti

Čo sa týka výkupu vašej nehnuteľnosti vieme riešiť odkup v rámci Košického a Prešovského kraja. Prioritne sa však zameriavame na Košice a blízke okolie.

Celý proces realizácie predaja, vrátane úhrady kúpnej ceny, vieme uskutočniť aj do 24 hodín od zadania vašej požiadavky.

Odkúpime od vás aj zadlžené nehnuteľnosti! Máme záujem aj o nehnuteľnosti na ktorých viazne hypotéka, dlžoba, exekúcia či práva akýchkoľvek tretích osôb.

Samotný výkup sa realizuje za asistencie advokáta, ktorý určí najvhodnejší spôsob daného prevodu resp. navrhne optimálne riešenie situácie.

Zabezpečíme všetky právne náležitosti súvisiace s predajom a takisto zaplatíme všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Postup odkúpenia nehnuteľnosti

  1. Pripravte si všetky dostupné informácie, ktoré súvisia s vašou nehnuteľnosťou a ktoré budeme potrebovať pre bezpečný výkup vašej nehnuteľnosti.
  2. V prípade, že sú na danej nehnuteľnosti dlžoby na nájomnom, exekúcie, dlžoby v nebankových inštitúciách, alebo iné pozdĺžnosti, je dobré si vopred pripraviť všetky potrebné dokumenty ohľadne výšky vášho zadlženia a následne nás potom kontaktujte telefonicky, mailom, prípadne nás navštívte osobne na adrese Námestie osloboditeľov 3/A, 040 01 Košice ( DUETT I. Business Residence).
  3. Osobne prídeme pozrieť vami ponúknutú nehnuteľnosť a priamo na mieste si náš pracovník prezrie všetky dokumenty, ktoré máte k dispozícii a ponúkne vám sumu, za ktorú vašu nehnuteľnosť odkúpime.
  4. V prípade, že budete súhlasiť s nami ponúknutou cenou, navštívite nás v našej kancelárii, kde konkrétne uvedieme všetky podmienky kúpy, vyrovnáme prípadné dlžoby na danej nehnuteľnosti a spôsob úhrady kúpnej ceny