Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Koľko si zarobím

Výška príjmu každého realitného makléra je individuálna, a závisí najmä od počtu zrealizovaných obchodov, výšky provízie ktorú si s klientom dohodne, a výšky percent z provízie RK. Realitný maklér priemerne uskutoční  1 - 3 obchody mesačne, top makléri aj 5.

Provízia sa najčastejšie dohaduje percentuálne, v rozmedzí 3-5% z predajnej ceny. Z hrubej produkcie makléra následne realitná kancelária vypláca maklérovi dohodnutý percentuálny podiel. Ten sa pohybuje od 40% pre začiatočníkov až po 60% pre top maklérov.

U nás však dáme maklérovi aj 70% z provízie

Samozrejme, 70% majú len najlepší z najlepších – SENIOR maklér, resp. Realitný konzultant.

Bežná provízia skúsenejšieho makléra v našej realitnej kancelárii sa pohybuje okolo 60 % z hrubej provízie. Pokiaľ u nás realitný maklér zrealizuje napr. predaj domu za 400.000 eur, pri 3% hrubej provízii, ktorá činí 12.000 eur bude jeho odmena pri 60% podiele 7.200 eur.

Čo poviete, páčilo by sa vám takto zarábať?
Tak v tom prípade nás kontaktujte a dohodnite si termín pohovoru.

Napíšte nám