Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O spoločnosti

AURUM properties, s. r. o.

Príbeh našej spoločnosti začal ešte v roku 2011, keď si jej zakladateľ, Peter Zakuťanský, RSc. prečítal knihu od Johna Assarafa – Odpoveď, ktorá znamenala zlom v jeho živote. V tom čase pracoval v úplne inej sfére, no túžba byť súčasťou veľkých veci ho priviedla k nehnuteľnostiam. Podobne ako John Assaraf sa stal súčasťou celosvetovej siete realitných kancelárii - RE/MAX, kde ako realitný maklér úspešne pôsobil 7 rokov a získal niekoľko významných ocenení.

Po 7 rokoch sa rozhodol zužitkovať svoje skúsenosti, posunúť sa vpred, a začať budovať vlastnú značku. A tak je tu AURUM. Realitná spoločnosť, ktorá ma tie najvyššie ambície.

Názov spoločnosti AURUM pochádza z latinského slova AURUM – Slov. ZLATO, ktoré po stáročia v ľudskej civilizácii symbolizuje stabilitu, hodnotu, prosperitu a je vnímané ako bezpečný prístav, ktorý slúži na ochranu vašich peňazí.

A presne to je naším cieľom - prinášať naším klientom maximálny profit pri predaji ich nehnuteľností. Vďaka dlhoročným skúsenostiam presne vieme ako tento cieľ dosiahnuť.

Ponúkame korektný a férový prístup, snažíme sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Peter Zakuťanský, RSc. - CEO

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

  • V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.
     
  • V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.
     
  • V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!
Teším sa na spoluprácu

Chcem PREDAŤ/PRENAJAŤ(Kontaktujte nás)