Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O spoločnosti

AURUM properties, s. r. o.

Príbeh našej spoločnosti začal ešte v roku 2011, keď si jej zakladateľ, Peter Zakuťanský, RSc. prečítal knihu od Johna Assarafa – Odpoveď, ktorá znamenala zlom v jeho živote. V tom čase pracoval v úplne inej sfére, no túžba byť súčasťou veľkých veci ho priviedla k nehnuteľnostiam. Podobne ako John Assaraf sa stal súčasťou celosvetovej siete realitných kancelárii - RE/MAX, kde ako realitný maklér úspešne pôsobil v rokoch 2014 - 2022, a získal niekoľko významných ocenení.

Po 8 rokoch sa rozhodol zužitkovať svoje skúsenosti, posunúť sa vpred, a začať budovať vlastnú značku. A tak je tu AURUM. Realitná spoločnosť, ktorá ma tie najvyššie ambície.

Názov spoločnosti AURUM pochádza z latinského slova AURUM – Slov. ZLATO, ktoré po stáročia v ľudskej civilizácii symbolizuje hodnotu a prosperitu. Navyše Zlatá kreatívna energia, ktorú v sebe nosí každý človek je práve tou energiou, ktorá vnáša do naších životov hojnosť a blahobyt. Ak je tok tejto energie narušený, blokuje v živote človeka prísun hojnosti.

A teraz si zrejme kladiete otázku, prečo je logo modré, a nie zlaté? Zlatá farba je pre potreby tlače a reklamy slabo viditeľná, a málo výrazná. Pri hľadaní vhodnej farby sme sa ako mnohé veľké spoločnosti inšpirovali psychológiou farebného spektra, podľa toho ako chceme na ľudí pôsobiť. Každá farba totiž pôsobí na klientov inak. Konkrétne modrá farba podvedome vyvoláva pocit dôvery, spoľahlivosti, sily a stability značky. Preto ju rady používajú veľké nadnárodné značky, ako DELL, TWITTER, FACEBOOK, INTEL, VOLKSWAGEN, IBM, a ďalšie...

Čo ale symbolizuje logo? Hoci sa to pokúšalo dešifrovať veľa ľudí, túto hádanku uhádne len málo kto. Logo symbolizuje 4 výškové budovy (mrakodrapy) na horizonte. Kruh zasa symbolizuje Zem. Je to teda dokonalé spojenie 2 prvkov, Zeme, a Nehnuteľností, ktoré na nej stoja. Zemeguľa (angl. Globe) symbolizuje globálne ambície spoločnosti, čo začína naplňať spustením predaja nehnuteľností v Dubaji, ku ktorému sa postupne pridajú nehnuteľnosti v Španielsku. Čo sa týka pobočiek, AURUM nechce ostať len lokálnou Realitnou spoločnosťou, ale rozšíriť pobočky v rámci celého Slovenska.

Naším cieľom je prinášať klientom maximálny profit pri predaji ich nehnuteľností, ponúkať prvotriedny servis a bezpečný prevod ich majetku. Vďaka dlhoročným skúsenostiam presne vieme ako tento cieľ dosiahnuť.

Ponúkame korektný a férový prístup, snažíme sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Peter Zakuťanský, RSc. - CEO

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

  • V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.
     
  • V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.
     
  • V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!
Teším sa na spoluprácu