Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Agent predávajúceho

Služba Agent predávajúceho spočíva v sprostredkovaní predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti klienta za čo najlepších trhových podmienok.

Využite všetky výhody exkluzívneho zastúpenia ako je napr. profesionálna príprava nehnuteľnosti na predaj či prenájom (HomeStaging, profesionálne nafotenie, 3D prezentácia), služby integrovanej advokátskej kancelárie, finančné služby, sústredený manažment ponuky, úderná inzercia či moderný marketing, a v neposlednom rade aj prémiová asistencia. Jednoducho, zabezpečíme pre vás celý obchod tak, aby ste s ním nemali žiadne starosti.

Urobte si pohodlie a nechajte nás pracovať za vás!

Službu Agent predávajúceho poskytuje v zásade každá realitná kancelária, ale každá to robí tak trochu inak. Ide v podstate o štandardnú službu realitného sprostredkovania.

U nás môžete pri exkluzívnom zastúpení očakávať ako štandard predovšetkým nadštandardnú prémiovú starostlivosť a využitie rôznych dôležitých nástrojov na zefektívnenie predaja spočívajúcich v premyslenej realitnej stratégii. Rozumne stanovenými postupmi teda vieme efektívnejšie dosiahnuť stanovený cieľ, a to aj v prípade, ak sa to zdá nemožné.

Za pomoci osobitného plánu zostaveného na mieru pre každý konkrétny prípad dokážeme účinne eliminovať prekážky, ktoré by nám mohli stáť v ceste za úspechom.


Čo od nás môžete naozaj očakávať?

Jeden z našich realitných špecialistov sa stane vašim osobným projektovým manažérom a bude sa o vás starať po celú dobu transakcie a v najvyššej možnej miere hájiť vaše záujmy pri predaji.

  • Jasná stratégia od začiatku

Po prvotnom zoznámení sa s nehnuteľnosťou a vašimi očakávaniami vám bude predstavená realitná stratégia, ktorá bude pripravená pre vás na mieru. Základným východiskom je vždy cenová analýza resp. analýza trhovej hodnoty vašej nehnuteľnosti. Zohľadní sa aj časové hľadisko a stav nehnuteľnosti, ktoré výrazne vplývajú na stanovenie toho najefektívnejšieho postupu pri predaji či prenájme.

  • Úderná prezentácia je základný stavebný kameň úspechu

Veľký dôraz kladieme na prípravu nehnuteľnosti pred jej predajom alebo prenájmom.


HomeStaging

Zabezpečíme pre vás takzvaný HomeStaging, teda dizajnovú úpravu nehnuteľnosti pred jej uvedením na trh, aby sa zvýraznili jej prednosti a lahodila oku každého záujemcu. Za profesionálneho použitia vkusných dekorácií dostane vaša nehnuteľnosť druhý dych. Prebudíme ju k životu, ktorý sa vám bude určite páčiť.

Profesionálna fotografia

Profesionálny fotograf už pred tým dizajnovo upravenú nehnuteľnosť nafotí tak, že sa z nej už ani nebudete chcieť odsťahovať. Neverili by ste, čo urobí správne nastavené svetlo.


3D prehliadka

Keďže si uvedomujeme silu kvalitnej a profesionálnej prezentácie vyhotovujeme štandardne 3D nasnímanie nehnuteľnosti vo forme 360° virtuálnej prehliadky. V súčasnosti ide o najmodernejšiu formu ako nehnuteľnosť odprezentovať, ktorá zároveň zvyšuje sledovanosť zverejnenej ponuky až desaťnásobne oproti iným ponukám prezentovaným iba cez fotografie.

Vďaka 3D technológii sa každý záujemca bude môcť kedykoľvek poprechádzať po ponúkanom objekte akoby tam bol v skutočnosti. Zároveň sa týmto spôsobom dokážeme vyhnúť značnému počtu zbytočných obhliadok zo strany tzv. "pseudozáujemcov" alebo "realitných turistov", ktorí sú spravidla v úplne počiatočnom štádiu rozhodovania a nemajú zatiaľ jasnú predstavu o tom, čo presne hľadajú a vykonávaním väčšieho množstva obhliadok naberajú zväčša len inšpiráciu. 

Ponuka spracovaná v 3D formáte umožňuje teda veľmi efektívne identifikovať skutočných záujemcov o vašu nehnuteľnosť. Reálna obhliadka sa následne uskutoční zvyčajne už iba za účelom finálneho potvrdenia seriózneho záujmu.

Moderný marketing

Váš agent sa venuje ponuke nehnuteľnosti za podpory viacerých marketingových nástrojov, pomocou ktorých vie dosiahnuť perfektné výsledky za relatívne krátky čas. Podľa zvolenej stratégie sa ponuka často inzeruje najmä na relevantných realitných portáloch a kľúčových sociálnych sieťach.

Ťažisko marketingu v dnešnej modernej dobe sa sústreďuje cielene najviac do online priestoru, ktorý ponúka oveľa efektívnejšie metódy na oslovenie zadefinovanej cieľovej skupiny. 

Bezpečnosť ako súčasť našej profesionálnej DNA

Vďaka vlastnej advokátskej kancelárii vám vieme asistovať počas celej transakcie aj po právnej stránke.

Váš obchod bude vždy bezpečný a bez starostí.

Predaj príp. prenájom nehnuteľnosti sa pre vás stane namiesto nočnej mory príjemným zážitkom s pocitom bezpečne vykonaného obchodu.

Prémiová asistencia

Okrem dôkladnej prípravy nehnuteľnosti na predaj či prenájom a jej samotnej prezentácie je u nás samozrejmosťou tiež sprostredkovanie financovania, poistenia, zastupovanie vlastníka na rokovaniach resp. vyjednávaniach s kupujúcim alebo nájomcom príp. jeho agentom či právnikom, príprava a vypracovanie zmluvnej dokumentácie a záverečné odovzdanie nehnuteľnosti. V prípade predaja sa váš agent postará aj o podanie návrhu na vklad a dosledovanie celej transakcie až do povolenia vkladu na kupujúceho a pomôže aj pri prepise energií príp. tiež pri prehlásení u správcu bytového domu.

Dostane sa vám päťhviezdičkovej starostlivosti na úrovni člena VIP klubu.

Váš agent vás prevedie celým procesom predaja alebo prenájmu tak, že si ani neuvedomíte, že ste riešili nejakú potenciálne stresovú situáciu. S predajom či prenájmom vlastnej nehnuteľnosti je totiž obvykle spojený aj značný stres, keďže ide takmer vždy o jedno z najdôležitejších rozhodnutí v živote.

Váš agent vás odbremení od všetkých nepotrebných starostí spojených s transakciou, bude v prvej línii filtrovať príp. riešiť všetky nevyhnutné záležitosti a privedie vás až k úspešnému uzatvoreniu obchodu.

Tak poďme to spolu predať!