Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

***REZERVOVANÉ*** Obchodné priestory 100 m2, Zborov, ul. Hlavná

Ulica: Hlavná
Obec: Zborov
Okres: Bardejov
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ objektu: Obchodné priestory
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

***REZERVOVANÉ***

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM Vám exkluzívne ponúka krásne obchodné priestory v kompetne zrekonštruovanom polyfunkčnom dome so vstupom priamo z Hlavnej ulice v obci Zborov.

Priestory sú nadštandardne a do detailu pripravené pre prevádzky GASTRO rôzneho typu, aj s ohľadom na požiadavky Hygieny.
Kedže sa nachádzajú pri Hlavnej ceste, s možnosťou zastavenia a zaparkovania, sú ideálne na prevádzku rýchleho občerstvenia a take-away jedla, ako napr. kebab, burger, bagety a podobne. V lete je možnosť cez okienko predávať zmrzlinu a v prednej časti je priestor na vytvorenie letnej terasy a posedenia.
Priestory sú výborne vybavené aj na varenie denného menu na rozvoz.

V podlahách sú integrované odpady, v každej miestnosti sú predimenzované rozvody vody, elektriky a odpadu. Zástrčky na 220V a 380V
WC pre zamestnancov, aj pre hostí.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Druh nehnuteľnosti: obchodné priestory
Celková plocha: 100 m2
Vlastníctvo: Osobné
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Poschodie: Prízemie
Orientácia: J/Z

DISPOZÍCIA: 
veľká hlavná miestnosť, ktorá môže slúžiť aj ako predajňa, resp. miestnosť na sedenie,  kuchyňa, miestnosť s výdajným okienkom, 2x sklad (resp. miestnosti na prípravu) 2x šatňa, 2x WC, 2x sprcha pre zamestnancov, kancelária, WC pre hostí (Dámske, Pánske)

VÝHODY PRIESTOROV:
• Výborná lokalita - na hlavnom ťahu s možnosťou parkovania
• Nová kvalitná rekonštrukcia
• Výdajné okno
• Vstup priamo z ulice - veľký pohyb ľudí a áut
• možnosť umiestniť reklamné pútače

Ak máte záujem otvoriť, alebo rozšíriť svoje podnikanie, ozvite sa mi

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
100 m2
Zastavaná plocha:
100 m2
Stav:
úplne prerobený
Počet izieb:
5
Typ výbavy:
kompletne vybavený
Rok kolaudácie:
2024
Pozícia:
Prízemie
Celková plocha:
100 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Kanalizácia - na pozemku - kanalizácia:
áno
Vykurovanie - lokálne:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Zakuťanský, RSc.

Peter Zakuťanský, RSc.

certifikovaný realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • rusr
  • sora
  • lrm
  • narks

 

Spokojný klient, ktorý sa ku mne opätovne vracia - to je mojou najväčšou prioritou. Zakladám si na dlhodobej spolupráci s perspektívou do budúcna.  V oblasti predaja nehnuteľností mám 8 ročné skúsenosti, špecializujem sa hlavne na predaj domov, bytov, luxusných apartmánov, komerčných nehnuteľností, historických budov, a developérskych projektov.

Ponúkam korektný a férový prístup, snažím sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.

V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.

V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!

Teším sa na spoluprácu

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti