Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

***REZERVOVANÉ*** Obchodné priestory v novostavbe na ul. Idanská, 72 m2

Ulica: Idanská
Obec: Košice-Západ
Okres: Košice II
Kraj: Košický kraj
Druh: Priestory
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

***REZERVOVANÉ***

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM Vám exkluzívne ponúka krásne obchodné priestory v novostavbe na ul. Idanská so vstupom priamo z ulice.

Priestory sú ideálne napr. pre advokátsku kanceláriu, developéra, realitnú kanceláriu, zubnú ambulanciu, pobočku banky a podobne...

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Druh nehnuteľnosti: obchodné priestory
Celková plocha: 72 m2
Vlastníctvo: Firemné
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Poschodie: Prízemie
Orientácia: J/V

DISPOZÍCIA: 
veľká hlavná miestnosť, 3 menšie miestnosti, 2x šatňa, 2x WC, 1x sprcha.

VÝHODY PRIESTOROV:
• Dobrá dopravná dostupnosť a parkovanie
• Väčšina priečok je zo sadrokartónu, čiže sa dajú modifikovať podľa potrieb nového majiteľa
• V blízkosti hlavného ťahu (Moldavská cesta)
• Vstup priamo z ulice
• možnosť obrandovať okná

CENA: 198.000,- eur bez DPH
Možnosť dokúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži za 20.000,- eur bez DPH

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
72 m2
Zastavaná plocha:
72 m2
Stav:
novostavba
Energetický certifikát:
A
Garáž:
áno
Pozícia:
Prízemie
Celková plocha:
72 m2
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Plyn:
áno
Kanalizácia:
áno
Vykurovanie - centrálne:
áno
Internet:
áno
Káblová TV:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Zakuťanský, RSc.

Peter Zakuťanský, RSc.

certifikovaný realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • rusr
  • sora
  • lrm
  • narks

 

Spokojný klient, ktorý sa ku mne opätovne vracia - to je mojou najväčšou prioritou. Zakladám si na dlhodobej spolupráci s perspektívou do budúcna.  V oblasti predaja nehnuteľností mám 8 ročné skúsenosti, špecializujem sa hlavne na predaj domov, bytov, luxusných apartmánov, komerčných nehnuteľností, historických budov, a developérskych projektov.

Ponúkam korektný a férový prístup, snažím sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.

V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.

V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!

Teším sa na spoluprácu

Radi Vám poradíme