Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kancelárske priestory na lukratívnej adrese, ul. Kováčska, 86,9 m2

Ulica: Kováčska
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ priestoru: Administratívne priestory
Iné:
782 €/mesiac
bez DPH

Popis nehnuteľnosti

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v TOP Lokalite centra Košíc, na ulici Kováčska.

Priestory sú ideálne napr. pre advokátsku kanceláriu, developéra, realitnú kanceláriu, účtovnícku firmu a podobne...

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Druh nehnuteľnosti: kancelárske priestory
Celková plocha: 86,9 m2
Vlastníctvo: Firemné
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Poschodie: 2. NP
Orientácia: Z/S

DISPOZÍCIA: 
2 miestnosti + zázemie (WC, umývadlo a kuchynka)

VÝHODY PRIESTOROV:
• Centrum mesta - na lukratívnej adrese
• Orientácia Z - slnečné priestory
• Vynikajúca občianska vybavenosť

CENA PRENÁJMU: 9,- eur/m2 bez DPH + energie

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
87 m2
Úžitková plocha:
87 m2
Vykurovanie:
vlastné - plyn

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Zakuťanský, RSc.

Peter Zakuťanský, RSc.

certifikovaný realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • rusr
  • sora
  • lrm
  • narks

 

Spokojný klient, ktorý sa ku mne opätovne vracia - to je mojou najväčšou prioritou. Zakladám si na dlhodobej spolupráci s perspektívou do budúcna.  V oblasti predaja nehnuteľností mám 8 ročné skúsenosti, špecializujem sa hlavne na predaj domov, bytov, luxusných apartmánov, komerčných nehnuteľností, historických budov, a developérskych projektov.

Ponúkam korektný a férový prístup, snažím sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.

V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.

V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!

Teším sa na spoluprácu

Radi Vám poradíme