Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

***REZERVOVANÉ*** KANCELÁRSKE PRIESTORY, TOP Lokalita, ul. Kováčska, 80 m2

Ulica: Kováčska
Obec: Košice-Staré Mesto
Okres: Košice I
Kraj: Košický kraj
Druh: Priestory
Typ: Prenájom
Typ priestoru: Administratívne priestory
Iné:
Rezervované

Popis nehnuteľnosti

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tieto krásne obchodno - kancelárske priestory v TOP Lokalite centra Košíc, na ulici Kováčska.

Priestory sú ideálne napr. pre advokátsku kanceláriu, developéra, realitnú kanceláriu, poisťovňu, alebo aj ako obchodné priestory, pre tých, ktorí chcú byť videní.

Vstup je priamo z ulice s veľkým oknom, ktoré môže slúžiť ako výklad.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Druh nehnuteľnosti: obchodno - kancelárske priestory
Celková plocha: 80 m2
Vlastníctvo: Firemné
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Poschodie: Prízemie (vstup priamo z ulice)
Orientácia: Z

DISPOZÍCIA: 
3 miestnosti + zázemie (WC, umývadlo)

POPIS KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV:
- Nová plávajúca podlaha
- Nové stierky

VÝHODY PRIESTOROV:
• Centrum mesta (TOP adresa)
• Orientácia Z - slnečné priestory
• Vynikajúca občianska vybavenosť

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
80 m2
Úžitková plocha:
80 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Peter Zakuťanský, RSc.

Peter Zakuťanský, RSc.

certifikovaný realitný maklér

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • rusr
  • sora
  • lrm
  • narks

 

Spokojný klient, ktorý sa ku mne opätovne vracia - to je mojou najväčšou prioritou. Zakladám si na dlhodobej spolupráci s perspektívou do budúcna.  V oblasti predaja nehnuteľností mám 8 ročné skúsenosti, špecializujem sa hlavne na predaj domov, bytov, luxusných apartmánov, komerčných nehnuteľností, historických budov, a developérskych projektov.

Ponúkam korektný a férový prístup, snažím sa o maximálny komfort klienta pri predaji jeho nehnuteľnosti, tak aby ho predaj nezaťažoval a mohol sa naplno venovať svojej práci, prípadne podnikateľským aktivitám.

Ako majiteľ kancelárie a zodpovedná osoba sa snažím neustálym vzdelávaním vo svojom odbore zlepšovať svoje vedomosti, aby som následne vedel viesť svoj team a poskytnúť kvalitnejšie služby svojím klientom aj pri riešení komplikovaných obchodných transakcií

V júni 2017 som ukončil študijný program RSc., ( Real Estate Consultant ) č. diplomu: 17061921, akreditovaný študijný program Ministerstvom školstva SR, ktorý je na Slovensku najvyššou formou vzdelania ktoré sa v našom odbore dá dosiahnuť.

V apríli 2021 som úspešne absolvoval vzdelávací program „REALITNY MAKLER“ akreditovaný Ministerstvom školstva SR v spolupráci s Realitnou Úniou SR, č. programu: 3387/2019/119/1, č. osvedčenia: 21042930, vďaka ktorému som si ešte viac prehĺbil moje odborné znalosti.

V apríli 2021 som úspešne zložil skúšky podľa zákona č. 186/2009 Z. z. o finančnom sprostredkovaní a finančnom poradenstve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov v sektore „poistenie a zaistenie“ a v sektore „Poskytovanie úverov, úverov na bývanie a spotrebiteľských úverov“ na základe ktorých som získal licenciu od Národnej banky Slovenska (NBS) na poskytovanie úverov a poistenia.

Preto verím že moje skúsenosti, či už teoretické, alebo praktické budú pre mojich klientov prínosné. Neváhajte a kontaktujte ma.

Poďme to predať!

Teším sa na spoluprácu

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti

Chcem PREDAŤ/PRENAJAŤ(Kontaktujte nás)